wsparcie w pozyskaniu środków na inwestycję

Wspieramy naszych klientów w pozyskaniu środków na realizacje projektów szczególnie związanych z instalacją systemów ogrzewania. Obecnie funkcjonuje kilka możliwości pozyskania dotacji na instalacje pomp ciepła. Jednak każdy projekt należy rozpatrywać indywidualnie i w odniesieniu do niego możemy podpowiedzieć w oparciu o naszą wiedzę i doświadczenie, który program będzie najkorzystniejszy.

.

Promocje

Nasi partnerzy systematycznie oferują różnego rodzaju promocje, które możemy zaproponować naszym klientom, dodatkowo sami organizujemy różnego rodzaju akcje. Informacje na temat aktualnych promocji znajdziesz na tej stronie

Dotacje

Wymiana lub likwidacja wysokoemisyjnych źródeł ciepła na niskoemisyjne, termomodernizacja jednorodzinnych budynków mieszkalnych, podłączenie do sieci ciepłowniczej lub gazowej.

Ze środków Funduszu Termomodernizacji i Remontów do 70% kosztów realizacji porozumienia.

Kredyt / Leasing

Inwestycja w pompy ciepła bywa sporym wysiłkiem finansowym, współpracujemy z kilkoma instytucjami finansowymi które wspierają tego typu przedsięwzięcia, dzięki czemu można zyskać finansowanie na preferencyjnych warunkach.

BEZPŁATNA WYCENA

Wypełnij formularz, a bezpłatnie przygotujemy wycenę wykonania instalacji pompy ciepła, klimatyzacji czy ogrzewania podłogowego

SERWIS

Potrzebujesz wsparcia technicznego? Chcesz umówić serwis okresowy?
Coś się zepsuło albo nie działa poprawnie, napisz do nas.

DODATKOWE PYTANIA

Potrzebujesz konsultacji aby dobrać najlepsze rozwiązanie do Twoich potrzeb? Napisz do nas, a skontaktujemy się z Tobą.