wsparcie w pozyskaniu i rozliczeniu dotacji

Wspieramy naszych klientów w pozyskaniu środków na realizacje projektów szczególnie związanych z instalacją systemów ogrzewania. Obecnie funkcjonuje kilka możliwości pozyskania dotacji na instalacje pomp ciepła. Jednak każdy projekt należy rozpatrywać indywidualnie i w odniesieniu do niego możemy podpowiedzieć w oparciu o naszą wiedzę i doświadczenie, który program będzie najkorzystniejszy.

.

Ulga
termoizolacyjna

Odliczenie dla podatników, którzy są właścicielami i współwłaścicielami domów jednorodzinnych. Ulgę można łączyć, np. z dotacją z programu „Czyste Powietrze”.

Ulga termomodernizacyjna – do 53 000 zł – obowiązuje od 1 stycznia 2019 r. Dowodem poniesionych wydatków jest faktura VAT.

Zmień
piec

Wiele programów dofinansowań nawet do 12tys. Złotych, bez wkładu własnego. Przed zmianą pieca zalecamy złożenie wniosku o dofinansowanie.

Wiele opcji programów np. KAWKA plus, termo KAWKA, dopłaty do rachunków i zwolnienia z czynszu to przykładowe programy z których można skorzystać przy wymianie pieca na ekologiczne źródło ciepła. Dofinansowanie dla pompy ciepła do 12 000 zł

Program
czyste powietrze

Program dla właścicieli i współwłaścicieli domów jednorodzinnych, lub wydzielonych w budynkach jednorodzinnych lokali mieszkalnych z wyodrębnioną księgą wieczystą.

Dotacje na wymianę źródeł ciepła i termomodernizację domu: do 30 tys. zł w podstawowym poziomie dofinansowania i do 37 tys. zł w podwyższonym.

BEZPŁATNA WYCENA

Wypełnij formularz, a bezpłatnie przygotujemy wycenę wykonania instalacji pompy ciepła, klimatyzacji czy ogrzewania podłogowego

SERWIS

Potrzebujesz wsparcia technicznego? Chcesz umówić serwis okresowy?
Coś się zepsuło albo nie działa poprawnie, napisz do nas.

DODATKOWE PYTANIA

Potrzebujesz konsultacji aby dobrać najlepsze rozwiązanie do Twoich potrzeb? Napisz do nas, a skontaktujemy się z Tobą.