EWWOLUCYJNE INNOWACJE FIRMY SAMSUNG

Firma SAMSUNG oferuje energooszczędne urządzenia pozwalające na ogrzewanie, przygotowanie ciepłej wody użytkowej oraz klimatyzację poszczególnych pomieszczeń. Technologia pomp ciepła serii EHS zapewnia najwyższy komfort i niskie koszty eksploatacji.

Dzięki SAMSUNG EHS korzystasz z energii odnawialnej, która zapewni ciepło Tobie i Twojej rodzinie. SYSTEM EHS wymaga jedynie zasilania energetycznego. Nie ma wobec tego konieczności prac związanych z wykonaniem przyłącza gazowego, przeglądów kominiarskich czy wydzieleniem miejsca i zakupem zbiorników na opał.

Systemy firmy SAMSUNG oferują różne kombinacje rozwiązań typu powietrze-woda, co umożliwia sprostanie indywidualnym potrzebom użytkowników przez cały rok. 

POMPY CIEPŁA EHS
SPLIT

POMPY CIEPŁA EHS TDM
PLUS

POMPY
CIEPŁA CLIMATEHUB

.

POMPY CIEPŁA EHS SPLIT

System EHS SPLIT to efektywne i ekologiczne rozwiązanie w każdej porze roku. Moc grzewcza jest na bieżąco optymalizowana, aby zapewnić pożądaną temperaturę.

Pompy ciepła SAMSUNG posiadają szeroką gamę jednostek o różnych wydajnościach, umożliwiające łatwiejsze dopasowanie rozwiązań dla Twojego domu.

Pompa ciepła SAMSUNG EHS SPLIT posiada szereg ulepszeń, które zwiększają funkcjonalność systemu. Cichy wnetylator oraz tryb nocny powoidują, że praca urządzenia jest niezauważalna dla użytkowników.

Funkcja zdmuchiwania śniegu zapewnia niezawodność pracy niezależnie od warunków panujących na zewnątrz.

Doskonała wydajnośćnawet przy skrajnych temperaturach

Oferowane przez firmę SAMSUNG pompy ciepła serii EHS SPLIT gwarantują wysoką wydajność nawet przy bardzo silnych mrozach.

Przy temperaturze -25°C urządzenie jest w stanie wytworzyć odpowiednią ilość ciepła żeby zapewnić doskonały komfort w domu dla Ciebie i Twojej rodziny.

Elastycznośćogrzewanie podłogowe, obieg solarny ...

SAMSUNG EHS SPLIT to uniwersalny system, który może współpracować z ogrzewaniem podłogowym, przygotowaniem ciepłej wody użytkowej oraz centralnym ogrzewaniem.

Moduł hydrauliczny EHS SPLIT umożliwia współpracę z innymi elementami takimi jak: obieg solarny, istniejące źródło ciepła, elektrozawór 2 i 3 drogowy, termostat pomieszczeniowy.

Pełna kontrolaopcja smart wifi

Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań, pompa ciepła SAMSUNG EHS SPLIT, to idealne rozwiązanie do Twojego domu.

Istnieje możliwość rozszerzenia urządzenia o dodatkowy moduł SMART Wi-Fi, który umożliwia zdalne kontrolowanie działania systemu grzewczego, włączania i wyłączania pompy ciepła nawet w momencie kiedy jesteś poza domem.

.

System powietrze woda i powietrze - powietrzePOMPY CIEPŁA EHS TDM PLUS

Pompa ciepła SAMSUNG EHS TDM PLUS zapewnia tą samą funkcjonalność co system SPLIT. Jednakowo istnieje możliwość podłączenia do siedmiu jednostek ściennych, kanałowych lub konsoli, które mogą chłodzić powietrze jak klasyczne klimatyzatory. Wysoka wydajność Agregaty z serii EHS TDM PLUS utrzymują 90% nominalnej wydajności przy temperaturze -10°C, a ich działanie gwarantowane jest nawet do 25°C na zewnątrz. Szybkie ogrzewanie dzięki technologii TDM Przy ogrzewaniu podłogowym, które jest najbardziej korzystne do współpracy z pompą ciepła, osiągnięcie komfortu termicznego w pomieszczeniu trwa zazwyczaj 4-8 godzin od pierwszego uruchomienia. Technologia TDM wykorzystana w systemach SAMSUNG EHS pozwala na znaczną redukcję tego czasu.

System grzania i chłodzeniazintegrowany i oszczędny

Pompa ciepła SAMSUNG EHS TDM PLUS może podgrzewać i chłodzić zarówno wodę, jak i powietrze za pomocą pojedynczej jednostki zewnętrznej.

System powietrze-powietrze szybko osiąga stabiną temperaturę, podczas gdy system powietrze-woda dostarcza ciepłą wodę do grzejników, ogrzewania podłogowego, kranów.

Cała oszczędna i ekologiczna technologia mieści się w jednostce zewnętrznej, dzięki czemu idealnie sprawdza się w miejscach o ograniczonej przestrzeni.

Oszczędnośćmiejsca i kosztów instalacji

Urządzenia serii EHS TDM PLUS zapewniają pracę w trybie powietrze-woda (centralne ogrzewanie, ciepła woda użytkowa) oraz powietrze-powietrze (chłodzenie lub ogrzewanie jednostkami ściennymi, kanałowymi lub typu konsola) przy pomocy jednej jednostki zewnętrznej.

Pełna kontrolaopcja smart wifi

Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań, pompa ciepła SAMSUNG EHS TDM PLUS to idealne rozwiązanie do Twojego domu.

Istnieje możliwość rozszerzenia urządzenia EHS TDM PLUS o dodatkowy moduł SMART WI-FI, który umożliwia zdalne kontrolowanie działania systemu grzewczego, włączania i wyłączania pompy ciepła nawet w momencie kiedy jesteś poza domem.

Możliwości systemu

.

Z wbudowanym zasobnikiem CWUPOMPY CIEPŁA ClimateHub

Pompa SAMSUNG ClimateHub to nowoczesne, wysokoefektywne i atrakcyjne cenowo źródło ciepła,  zaprojektowane z myślą o nowobudowanych domach. Urządzenie zdolne do pracy przy skrajnie niskich temperaturach sięgających -25°C.   ClimateHub to przełomowe rozwiązanie zaprezentowane przez firmę SAMSUNG, pozwalające na sprawowanie pełnej kontroli nad temperaturą w domu — to zintegrowany system podgrzewania i rozprowadzania ciepłej wody. Dzięki łatwej instalacji, bezproblemowemu odbiorowi technicznemu, cichej pracy i pełnej kompatybilności dbanie o temperaturę w domowym zaciszu nigdy nie było tak proste. Wynikiem troski o klimat i przyszłości planety jest zastosowanie ekologicznego czynnika R32. Nowy czynnik chłodniczy R32 posiada bardzo niski współczynnik tworzenia efektu cieplarnianego oraz nie ma wpływu na warstwę ozonową. Należy podkreślić również właściwości termodynamiczne czynnika chłodniczego R32, które sprawiają, że jest on bardziej wydajny w porównaniu do czynników R22 i R410A.

Zintegrowane rozwiązanie grzewcze

Split to wersja pompy ciepła w układzie rozdzielonym, w którym jednostkę zewnętrzną i wewnętrzną połączono za pomocą przewodów chłodniczych.

W przypadku nowoczesnego systemu SAMSUNG ClimateHub jednostka wewnętrzna posiada zintegrowany zbiornik CWU o pojemności 200 lub 260 litrów, umożliwiając instalację nawet w bardzo ograniczonej przestrzeni w Twoim domu.

Wydajność urządzenia może być zmaksymalizowana dzięki podłączeniu do systemu Smart Grid lub zasilania energią słoneczną (poprzez instalację fotowoltaiczną).

Cicha pracaprzy optymalnej wydajności

Aby spełnić coraz surowsze wymogi w zakresie poziomów głośności, pompa ciepła ClimateHub firmy Samsung pozwala na obniżenie poziomów hałasu w 4-stopniowym cichym trybie pracy.

W zależności od konkretnego modelu i szczególnych warunków eksploatacji,można obniżyć poziom nawet do 35 db(A).

Pełna kontrolaopcja smart wifi

System ClimateHub może być zarządzany zdalnie za pomocą aplikacji SmartThings firmy Samsung, a także dostępnego dodatkowo oprogramowania Wi-Fi Kit do zarządzania połączeniem bezprzewodowym. 

Włączaj i wyłączaj system według uznania, zachowuj pełną kontrolę nad poszczególnymi funkcjami i planuj działanie urządzenia z każdego miejsca w dowolnym czasie.