PRZYJEMNY CHŁÓD W GORĄCE DNI

Mamy wieloletnie doświadczenie zawodowe w instalowaniu wysokiej jakości systemów klimatyzacji w domach jednorodzinnych, mieszkaniach i firmach. Jesteśmy ekspertami w dostarczaniu komfortu i spełnianiu oczekiwań naszych klientów.

Niezależnie od tego, czy chcesz zachować chłód latem, czy wspomóc swój system ogrzewania zimą, nasze wysokowydajne, nowoczesne systemy klimatyzacji zostały skonstruowane w taki sposób, by sprostać oczekiwaniom swoich użytkowników. Efektywne i ciche urządzenia zapewniają nie tylko optymalną temperaturę wewnątrz pomieszczenia, ale także komfort użytkowania wynikający ze znikomego hałasu generowanego przez urządzenie. Zaleta ta tyczy się zarówno głośności wewnątrz, jak i na zewnątrz nieruchomości.

Posiadamy kompetencję w instalacjach systemów na wszystkich budynkach – zaczynając od małych kawalerek, kończąc na wolnostojących rezydencjach, a nasz zespół szczyci się dostarczaniem usług i produktów wyjątkowej jakości. Jeśli więc zależy Ci na estetycznie wykonanej instalacji, dobraniu odpowiedniego urządzenia do Twoich pomieszczeń, a także na profesjonalnym serwisie technicznym będziemy więcej niż dumni z tego, że możemy spełnić Twoje oczekiwania. Dobór klimatyzacji i jego instalacja to dopiero początek naszej współpracy, oferujemy także serwis gwarancyjny, odgrzybianie i czyszczenie układu. Dajemy więc pewność, że zadbamy o każdy szczegół, abyś mógł cieszyć się z bezproblemowego użytkowania swojej klimatyzacji.

Zapraszamy do współpracy.

Samsungklimatyzatory domowe

LGklimatyzatory domowe

HIESENSklimatyzatory domowe

VIESSMANNklimatyzatory domowe

.

Klimatyzatory Samsung

SAMSUNG WIND-FREE Pure EFEKTYWNE CHŁODZENIE

Samsung WindFree Pure to domowy klimatyzator ścienny. Nie tylko zapewnia optymalne warunki termiczne w pomieszczeniu, ale także filtruje zanieczyszczenia.  Digital Inverter Technology pozwala na utrzymanie zadanej temperatury przy mniejszych wahaniach i zmniejsza zużycie prądu oraz przyspiesza działanie urządzenia.

Klimatyzatory równomiernie rozprowadzają powietrze. WindFree™ Pure charakteryzują się klasą energetyczną A++ zarówno dla funkcji chłodzenia, jak i grzania. W układzie chłodniczym zastosowano efektywny i ekologiczny czynnik R32.

SAMSUNG WIND-FREE Elite EFEKTYWNE CHŁODZENIE

Samsung Wind-Free ELITE to klimatyzator ścienny, który zapewnia optymalne warunki termiczne w pomieszczeniu dzięki automatycznemu trybowi pracy. Technologia Wind-Free™ gwarantuje równomierne rozprowadzenie chłodnego powietrza przez około 23 000 mikrootworów. Urządzenie jest bardzo ciche –  16 dB.

Wind-Free™ ELITE to  najwyższa klasa energetyczna A+++ zarówno dla funkcji chłodzenia, jak i grzania. Sterować urządzeniem możesz dzięki dołączonemu sterownikowi lub za pomocą każdego urządzenia SMART z dostępem do sieci. Aplikacja SmartThings pozwala na zdalne kontrolowanie klimatyzatora. Układ chłodniczy nowej serii urządzeń Samsung wypełnia efektywny i ekologiczny czynnik R32.

SAMSUNG WIND-FREE Avant EFEKTYWNE CHŁODZENIE

Samsung Wind-Free AVANT to nowoczesny klimatyzator domowy. Dzięki technologii Wind-Free™ potrafi równomiernie rozprowadzić powietrza na odległość nawet 15 m. Bardzo cicha praca – już od 16 dB w przypadku modeli o mniejszej mocy.

Klimatyzator automatycznie dobiera najbardziej wydajny i efektywny tryb pracy. Unikalna budową wentylatora, pozwala znacznie szybciej chłodzić powietrze w pomieszczeniu.  Zastosowano w nim czynnik chłodniczy R32.

Moc chłodnicza: 3.5 kW
Klasa energetyczna (chłodzenie): A++
Klasa energetyczna (grzanie): A++
Głośność wewnętrzna: 16-40 dB
Głośność zewnętrzna: 46 dB

SAMSUNG WIND-FREE Comfort EFEKTYWNE CHŁODZENIE

Samsung Wind-Free™ COMFORT to linia klimatyzatorów domowych.  Dzięki zastosowaniu technologii Wind-Free, powietrze rozprowadzane jest równomiernie po całym pomieszczeniu. Cicha praca urządzenia – już od 19 dB.

Klimatyzator Samsung Wind-Free COMFORT jest energooszczędny i dysponuje funkcją AI Auto Comfort, która w inteligentny sposób dobiera najbardziej wydajny tryb pracy. Wyjątkowa budowa wentylatora sprawia, że działa jeszcze efektywniej niż inne modele. Czynnik chłodniczy R32.

Moc chłodnicza: 3.5 kW
Klasa energetyczna (chłodzenie): A++
Klasa energetyczna (grzanie): A+
Głośność wewnętrzna: 19-38 dB
Głośność zewnętrzna: 47 dB

SAMSUNG
Cebu EFEKTYWNE CHŁODZENIE

Samsung CEBU to linia klimatyzatorów domowych. Dysponujący funkcją AI Auto Comfort gwarantują optymalne warunki termiczne w biurze lub mieszkaniu. Ciche działanie – już od 19 dB.

Zastosowanie innowacyjnej technologii Digital Inverter Boost klimatyzator może  schładzać powietrze o 43% szybciej niż poprzednie modele. Zainstalowany moduł Wi-Fi pozwala na sterowanie urządzeniami za pomocą aplikacji SmartThings. Czynnik chłodniczy R32.

Moc chłodnicza: 3.5 kW
Klasa energetyczna (chłodzenie): A++
Klasa energetyczna (grzanie): A+
Głośność wewnętrzna: 19-38 dB
Głośność zewnętrzna: 47 dB

SAMSUNG WIND-FREE Comfort EFEKTYWNE CHŁODZENIE

Samsung AR35 to klimatyzator domowy. Zwraca uwagę estetyczna budową jednostki wewnętrznej, która zawiera kilka innowacyjnych technologii. Klimatyzator jest wydajny i szybko chłodzi oraz oczyszcza powietrze. Cicha praca – od 20 dB.

Uzyskano wysoką wydajność i niskie zużycie energii stosując technologię cyfrowego inwertera. Czynnik R32

Moc chłodnicza: 3.5 kW
Klasa energetyczna (chłodzenie): A++
Klasa energetyczna (grzanie): A
Głośność wewnętrzna: 22-37 dB
Głośność zewnętrzna: 50 dB

.

klimatyzatory wewnętrzneklimatyzatory LG

KLIMATYZATOR LG ARTCOOL MIRRORponadczasowy designe

Klimatyzator ARTCOOL MIRROR poza nowoczesnymi liniami i klasycznym stylem oferuje najbardziej kompletny zestaw rozwiązań technologicznych.

Jednostki wewnętrzne wyposażone w wielokierunkowy nawiew powietrza, dzięki któremu chłód rozprowadzany jest we wszystkich kierunkach i dociera do każdego miejsca w pomieszczeniach mieszkalnych.

Przyjazny dla środowiska czynnik chłodniczy R32

Urządzenia dostępne o mocy (MIRROR): 2,5 – 7 kW 

Urządzenia dostępne o mocy (SILVER): 2,5 – 5 kW 

Niski poziom hałasu: 19 dB  

Klasa efektywności energetycznej: A++/A+

KLIMATYZATOR LG DUAL COOLczyste i chłodne powietrze

Ciesz się komfortowymi warunkami w domu przez wszystkie pory roku dzięki chłodzeniu, ogrzewaniu i oczyszczaniu.

Jednostki wewnętrzne LG DUAL COOLwyposażone w wielokierunkowy nawiew powietrza, dzięki któremu chłód rozprowadzany jest we wszystkich kierunkach i dociera do każdego miejsca w pomieszczeniach mieszkalnych.

Przyjazny dla środowiska czynnik chłodniczy R32

Urządzenia dostępne o mocy: 2,5 i 3,5 kW 

Niski poziom hałasu: 21 dB  

Klasa efektywności energetycznej: A++/A+

Wbudowany oczyszczacz powietrza 2w1

Wbudowany moduł Wi-Fi

KLIMATYZATOR LG DELUXEcicha praca

Klimatyzator LG DELUXE został zaprojektowany w oparciu o najnowocześniejsze technologie gwarantujące doskonałą funkcjonalność i rozbudowane możliwości sterowania.

Jednostki wewnętrzne wyposażone w wielokierunkowy nawiew powietrza, dzięki któremu chłód rozprowadzany jest we wszystkich kierunkach i dociera do każdego miejsca w pomieszczeniach mieszkalnych.

Przyjazny dla środowiska czynnik chłodniczy: R32

Urządzenia dostępne o mocy: 2,5 – 7 kW 

Niski poziom hałasu: 19 dB(A)  

Klasa efektywności energetycznej: A++/A++

.

KLIMATYZATORY ŚCIENNE Hisense

KLIMATYZATORY ŚCIENNE HISENSE NOBLEelegancja i styl

Seria klimatyzatorów ściennych HISENSE NOBLE charakteryzuje się nowoczesną stylistyką, kompaktową obudową i niewielkimi wymiarami.

Jednostki cechuje niskie zużycie energii, a cicha praca podnosi komfort użytkowników – idealne rozwiązanie do instalacji w mieszkaniach, domach jednorodzinnych i niewielkich powierzchniach biurowych.

Dostępne jednostki o wydajności: 2,6 kW i 3,5 kW

Przyjazny dla środowiska czynnik chłodniczy R32

Niski poziom hałasu: 19 dB  

Klasa efektywności energetycznej: A++

KLIMATYZATORY HISENSE MINI APPLE PIEprostota i wydajność

Seria klimatyzatorów ściennych HISENSE MINI APPLE PIE charakteryzuje się nowoczesną stylistyką, doskonałą wydajnością i wysoką jakością wykonania. Jednostki cechuje niskie zużycie energii, a cicha praca podnosi komfort użytkowników.

Idealne rozwiązanie do instalacji w mieszkaniach, domach jednorodzinnych i niewielkich powierzchniach biurowych.

Przyjazny dla środowiska czynnik chłodniczy R32 lub R410A

Niski poziom hałasu: 19 dB  

Klasa efektywności energetycznej: A++

.

KLIMATYZATORY ŚCIENNE VIESSEMANN

Klimatyzator Vitoclima 200-Selegancja i styl

Klimatyzator Vitoclima 200-S jest nowoczesnym urządzeniem służącym do ochładzania lub ogrzewania powietrza w danym pomieszczeniu. Zastosowany ekologiczny czynnik chłodniczy R32 zapewnia wysokoefktywną pracę urządzenia (współczynnik SEER: 7,0) oraz spełnia najnowsze regulacje.

  • Tryb chłodzenia od -15°C do +43°C
  • Tryb grzanie od -15°C do +24°C
  • Tryb pracy nocnej – łagodniejsza charakterystyka osiągania zadanej temperatury
  • Wbudowane WiFi – obsługa klimatyzacji przez aplikację EWPE Smart

BEZPŁATNA WYCENA

Wypełnij formularz, a bezpłatnie przygotujemy wycenę wykonania instalacji pompy ciepła, klimatyzacji czy ogrzewania podłogowego

SERWIS

Potrzebujesz wsparcia technicznego? Chcesz umówić serwis okresowy?
Coś się zepsuło albo nie działa poprawnie, napisz do nas.

DODATKOWE PYTANIA

Potrzebujesz konsultacji aby dobrać najlepsze rozwiązanie do Twoich potrzeb? Napisz do nas, a skontaktujemy się z Tobą.