PRZYJEMNY CHŁÓD W GORĄCE DNI

Mamy wieloletnie doświadczenie zawodowe w instalowaniu wysokiej jakości systemów klimatyzacji w domach jednorodzinnych, mieszkaniach i firmach. Jesteśmy ekspertami w dostarczaniu komfortu i spełnianiu oczekiwań naszych klientów.

Niezależnie od tego, czy chcesz zachować chłód latem, czy wspomóc swój system ogrzewania zimą, nasze wysokowydajne, nowoczesne systemy klimatyzacji zostały skonstruowane w taki sposób, by sprostać oczekiwaniom swoich użytkowników. Efektywne i ciche urządzenia zapewniają nie tylko optymalną temperaturę wewnątrz pomieszczenia, ale także komfort użytkowania wynikający ze znikomego hałasu generowanego przez urządzenie. Zaleta ta tyczy się zarówno głośności wewnątrz, jak i na zewnątrz nieruchomości.

Posiadamy kompetencję w instalacjach systemów na wszystkich budynkach – zaczynając od małych kawalerek, kończąc na wolnostojących rezydencjach, a nasz zespół szczyci się dostarczaniem usług i produktów wyjątkowej jakości. Jeśli więc zależy Ci na estetycznie wykonanej instalacji, dobraniu odpowiedniego urządzenia do Twoich pomieszczeń, a także na profesjonalnym serwisie technicznym będziemy więcej niż dumni z tego, że możemy spełnić Twoje oczekiwania. Dobór klimatyzacji i jego instalacja to dopiero początek naszej współpracy, oferujemy także serwis gwarancyjny, odgrzybianie i czyszczenie układu. Dajemy więc pewność, że zadbamy o każdy szczegół, abyś mógł cieszyć się z bezproblemowego użytkowania swojej klimatyzacji.

Zapraszamy do współpracy.

Samsungklimatyzatory domowe

LGklimatyzatory domowe

HIESENSklimatyzatory domowe

VIESSMANNklimatyzatory domowe

.

Klimatyzatory Samsung

SAMSUNG WIND-FREE Pure EFEKTYWNE CHŁODZENIE

Samsung WindFree Pure to domowy klimatyzator ścienny. Nie tylko zapewnia optymalne warunki termiczne w pomieszczeniu, ale także filtruje zanieczyszczenia.  Digital Inverter Technology pozwala na utrzymanie zadanej temperatury przy mniejszych wahaniach i zmniejsza zużycie prądu oraz przyspiesza działanie urządzenia.

Klimatyzatory równomiernie rozprowadzają powietrze. WindFree™ Pure charakteryzują się klasą energetyczną A++ zarówno dla funkcji chłodzenia, jak i grzania. W układzie chłodniczym zastosowano efektywny i ekologiczny czynnik R32.

SAMSUNG WIND-FREE Elite EFEKTYWNE CHŁODZENIE

Samsung Wind-Free ELITE to klimatyzator ścienny, który zapewnia optymalne warunki termiczne w pomieszczeniu dzięki automatycznemu trybowi pracy. Technologia Wind-Free™ gwarantuje równomierne rozprowadzenie chłodnego powietrza przez około 23 000 mikrootworów. Urządzenie jest bardzo ciche –  16 dB.

Wind-Free™ ELITE to  najwyższa klasa energetyczna A+++ zarówno dla funkcji chłodzenia, jak i grzania. Sterować urządzeniem możesz dzięki dołączonemu sterownikowi lub za pomocą każdego urządzenia SMART z dostępem do sieci. Aplikacja SmartThings pozwala na zdalne kontrolowanie klimatyzatora. Układ chłodniczy nowej serii urządzeń Samsung wypełnia efektywny i ekologiczny czynnik R32.

SAMSUNG WIND-FREE Avant EFEKTYWNE CHŁODZENIE

Samsung Wind-Free AVANT to nowoczesny klimatyzator domowy. Dzięki technologii Wind-Free™ potrafi równomiernie rozprowadzić powietrza na odległość nawet 15 m. Bardzo cicha praca – już od 16 dB w przypadku modeli o mniejszej mocy.

Klimatyzator automatycznie dobiera najbardziej wydajny i efektywny tryb pracy. Unikalna budową wentylatora, pozwala znacznie szybciej chłodzić powietrze w pomieszczeniu.  Zastosowano w nim czynnik chłodniczy R32.

Moc chłodnicza: 3.5 kW
Klasa energetyczna (chłodzenie): A++
Klasa energetyczna (grzanie): A++
Głośność wewnętrzna: 16-40 dB
Głośność zewnętrzna: 46 dB

SAMSUNG WIND-FREE Comfort EFEKTYWNE CHŁODZENIE

Samsung Wind-Free™ COMFORT to linia klimatyzatorów domowych.  Dzięki zastosowaniu technologii Wind-Free, powietrze rozprowadzane jest równomiernie po całym pomieszczeniu. Cicha praca urządzenia – już od 19 dB.

Klimatyzator Samsung Wind-Free COMFORT jest energooszczędny i dysponuje funkcją AI Auto Comfort, która w inteligentny sposób dobiera najbardziej wydajny tryb pracy. Wyjątkowa budowa wentylatora sprawia, że działa jeszcze efektywniej niż inne modele. Czynnik chłodniczy R32.

Moc chłodnicza: 3.5 kW
Klasa energetyczna (chłodzenie): A++
Klasa energetyczna (grzanie): A+
Głośność wewnętrzna: 19-38 dB
Głośność zewnętrzna: 47 dB

SAMSUNG
Cebu EFEKTYWNE CHŁODZENIE

Samsung CEBU to linia klimatyzatorów domowych. Dysponujący funkcją AI Auto Comfort gwarantują optymalne warunki termiczne w biurze lub mieszkaniu. Ciche działanie – już od 19 dB.

Zastosowanie innowacyjnej technologii Digital Inverter Boost klimatyzator może  schładzać powietrze o 43% szybciej niż poprzednie modele. Zainstalowany moduł Wi-Fi pozwala na sterowanie urządzeniami za pomocą aplikacji SmartThings. Czynnik chłodniczy R32.

Moc chłodnicza: 3.5 kW
Klasa energetyczna (chłodzenie): A++
Klasa energetyczna (grzanie): A+
Głośność wewnętrzna: 19-38 dB
Głośność zewnętrzna: 47 dB

SAMSUNG WIND-FREE Comfort EFEKTYWNE CHŁODZENIE

Samsung AR35 to klimatyzator domowy. Zwraca uwagę estetyczna budową jednostki wewnętrznej, która zawiera kilka innowacyjnych technologii. Klimatyzator jest wydajny i szybko chłodzi oraz oczyszcza powietrze. Cicha praca – od 20 dB.

Uzyskano wysoką wydajność i niskie zużycie energii stosując technologię cyfrowego inwertera. Czynnik R32

Moc chłodnicza: 3.5 kW
Klasa energetyczna (chłodzenie): A++
Klasa energetyczna (grzanie): A
Głośność wewnętrzna: 22-37 dB
Głośność zewnętrzna: 50 dB

.

klimatyzatory wewnętrzneklimatyzatory LG

KLIMATYZATOR LG ARTCOOL MIRRORponadczasowy designe

Klimatyzator ARTCOOL MIRROR poza nowoczesnymi liniami i klasycznym stylem oferuje najbardziej kompletny zestaw rozwiązań technologicznych.

Jednostki wewnętrzne wyposażone w wielokierunkowy nawiew powietrza, dzięki któremu chłód rozprowadzany jest we wszystkich kierunkach i dociera do każdego miejsca w pomieszczeniach mieszkalnych.

Przyjazny dla środowiska czynnik chłodniczy R32

Urządzenia dostępne o mocy (MIRROR): 2,5 – 7 kW 

Urządzenia dostępne o mocy (SILVER): 2,5 – 5 kW 

Niski poziom hałasu: 19 dB  

Klasa efektywności energetycznej: A++/A+

KLIMATYZATOR LG DUAL COOLczyste i chłodne powietrze

Ciesz się komfortowymi warunkami w domu przez wszystkie pory roku dzięki chłodzeniu, ogrzewaniu i oczyszczaniu.

Jednostki wewnętrzne LG DUAL COOLwyposażone w wielokierunkowy nawiew powietrza, dzięki któremu chłód rozprowadzany jest we wszystkich kierunkach i dociera do każdego miejsca w pomieszczeniach mieszkalnych.

Przyjazny dla środowiska czynnik chłodniczy R32

Urządzenia dostępne o mocy: 2,5 i 3,5 kW 

Niski poziom hałasu: 21 dB  

Klasa efektywności energetycznej: A++/A+

Wbudowany oczyszczacz powietrza 2w1

Wbudowany moduł Wi-Fi

KLIMATYZATOR LG DELUXEcicha praca

Klimatyzator LG DELUXE został zaprojektowany w oparciu o najnowocześniejsze technologie gwarantujące doskonałą funkcjonalność i rozbudowane możliwości sterowania.

Jednostki wewnętrzne wyposażone w wielokierunkowy nawiew powietrza, dzięki któremu chłód rozprowadzany jest we wszystkich kierunkach i dociera do każdego miejsca w pomieszczeniach mieszkalnych.

Przyjazny dla środowiska czynnik chłodniczy: R32

Urządzenia dostępne o mocy: 2,5 – 7 kW 

Niski poziom hałasu: 19 dB(A)  

Klasa efektywności energetycznej: A++/A++

.

KLIMATYZATORY ŚCIENNE Hisense

KLIMATYZATORY ŚCIENNE HISENSE NOBLEelegancja i styl

Seria klimatyzatorów ściennych HISENSE NOBLE charakteryzuje się nowoczesną stylistyką, kompaktową obudową i niewielkimi wymiarami.

Jednostki cechuje niskie zużycie energii, a cicha praca podnosi komfort użytkowników – idealne rozwiązanie do instalacji w mieszkaniach, domach jednorodzinnych i niewielkich powierzchniach biurowych.

Dostępne jednostki o wydajności: 2,6 kW i 3,5 kW

Przyjazny dla środowiska czynnik chłodniczy R32

Niski poziom hałasu: 19 dB  

Klasa efektywności energetycznej: A++

KLIMATYZATORY HISENSE MINI APPLE PIEprostota i wydajność

Seria klimatyzatorów ściennych HISENSE MINI APPLE PIE charakteryzuje się nowoczesną stylistyką, doskonałą wydajnością i wysoką jakością wykonania. Jednostki cechuje niskie zużycie energii, a cicha praca podnosi komfort użytkowników.

Idealne rozwiązanie do instalacji w mieszkaniach, domach jednorodzinnych i niewielkich powierzchniach biurowych.

Przyjazny dla środowiska czynnik chłodniczy R32 lub R410A

Niski poziom hałasu: 19 dB  

Klasa efektywności energetycznej: A++

.

KLIMATYZATORY ŚCIENNE VIESSEMANN

Klimatyzator Vitoclima 200-Selegancja i styl

Klimatyzator Vitoclima 200-S jest nowoczesnym urządzeniem służącym do ochładzania lub ogrzewania powietrza w danym pomieszczeniu. Zastosowany ekologiczny czynnik chłodniczy R32 zapewnia wysokoefktywną pracę urządzenia (współczynnik SEER: 7,0) oraz spełnia najnowsze regulacje.

  • Tryb chłodzenia od -15°C do +43°C
  • Tryb grzanie od -15°C do +24°C
  • Tryb pracy nocnej – łagodniejsza charakterystyka osiągania zadanej temperatury
  • Wbudowane WiFi – obsługa klimatyzacji przez aplikację EWPE Smart