PRZYJEMNY CHŁÓD W GORĄCE DNI

Mamy wieloletnie doświadczenie zawodowe w instalowaniu wysokiej jakości systemów klimatyzacji w domach jednorodzinnych, mieszkaniach i firmach. Jesteśmy ekspertami w dostarczaniu komfortu i spełnianiu oczekiwań naszych klientów.

Niezależnie od tego, czy chcesz zachować chłód latem, czy wspomóc swój system ogrzewania zimą, nasze wysokowydajne, nowoczesne systemy klimatyzacji zostały skonstruowane w taki sposób, by sprostać oczekiwaniom swoich użytkowników. Efektywne i ciche urządzenia zapewniają nie tylko optymalną temperaturę wewnątrz pomieszczenia, ale także komfort użytkowania wynikający ze znikomego hałasu generowanego przez urządzenie. Zaleta ta tyczy się zarówno głośności wewnątrz, jak i na zewnątrz nieruchomości.

Posiadamy kompetencję w instalacjach systemów na wszystkich budynkach – zaczynając od małych kawalerek, kończąc na wolnostojących rezydencjach, a nasz zespół szczyci się dostarczaniem usług i produktów wyjątkowej jakości. Jeśli więc zależy Ci na estetycznie wykonanej instalacji, dobraniu odpowiedniego urządzenia do Twoich pomieszczeń, a także na profesjonalnym serwisie technicznym będziemy więcej niż dumni z tego, że możemy spełnić Twoje oczekiwania. Dobór klimatyzacji i jego instalacja to dopiero początek naszej współpracy, oferujemy także serwis gwarancyjny, odgrzybianie i czyszczenie układu. Dajemy więc pewność, że zadbamy o każdy szczegół, abyś mógł cieszyć się z bezproblemowego użytkowania swojej klimatyzacji.

Zapraszamy do współpracy.

Samsungklimatyzatory domowe

Panasonicklimatyzatory domowe

.

Klimatyzatory Samsung

SAMSUNG WIND-FREE Elite EFEKTYWNE CHŁODZENIE

Samsung Wind-Free ELITE to klimatyzator ścienny, który zapewnia optymalne warunki termiczne w pomieszczeniu dzięki automatycznemu trybowi pracy. Technologia Wind-Free™ gwarantuje równomierne rozprowadzenie chłodnego powietrza przez około 23 000 mikrootworów. Urządzenie jest bardzo ciche –  16 dB.

Wind-Free™ ELITE to  najwyższa klasa energetyczna A+++ zarówno dla funkcji chłodzenia, jak i grzania. Sterować urządzeniem możesz dzięki dołączonemu sterownikowi lub za pomocą każdego urządzenia SMART z dostępem do sieci. Aplikacja SmartThings pozwala na zdalne kontrolowanie klimatyzatora. Układ chłodniczy nowej serii urządzeń Samsung wypełnia efektywny i ekologiczny czynnik R32.

SAMSUNG WIND-FREE Avant EFEKTYWNE CHŁODZENIE

Samsung Wind-Free AVANT to nowoczesny klimatyzator domowy. Dzięki technologii Wind-Free™ potrafi równomiernie rozprowadzić powietrza na odległość nawet 15 m. Bardzo cicha praca – już od 16 dB w przypadku modeli o mniejszej mocy.

Klimatyzator automatycznie dobiera najbardziej wydajny i efektywny tryb pracy. Unikalna budową wentylatora, pozwala znacznie szybciej chłodzić powietrze w pomieszczeniu.  Zastosowano w nim czynnik chłodniczy R32.

Moc chłodnicza: 3.5 kW
Klasa energetyczna (chłodzenie): A++
Klasa energetyczna (grzanie): A++
Głośność wewnętrzna: 16-40 dB
Głośność zewnętrzna: 46 dB

SAMSUNG WIND-FREE Comfort EFEKTYWNE CHŁODZENIE

Samsung Wind-Free™ COMFORT to linia klimatyzatorów domowych.  Dzięki zastosowaniu technologii Wind-Free, powietrze rozprowadzane jest równomiernie po całym pomieszczeniu. Cicha praca urządzenia – już od 19 dB.

Klimatyzator Samsung Wind-Free COMFORT jest energooszczędny i dysponuje funkcją AI Auto Comfort, która w inteligentny sposób dobiera najbardziej wydajny tryb pracy. Wyjątkowa budowa wentylatora sprawia, że działa jeszcze efektywniej niż inne modele. Czynnik chłodniczy R32.

Moc chłodnicza: 3.5 kW
Klasa energetyczna (chłodzenie): A++
Klasa energetyczna (grzanie): A+
Głośność wewnętrzna: 19-38 dB
Głośność zewnętrzna: 47 dB

.

klimatyzatory Panasonic

Panasonic Ethereaponadczasowy designe, najlepsze oczyszczanie

W nowych inteligentnych jednostkach Panasonic ETEHREA zintegrowana została technologia nanoe™ X,
wykorzystująca zalety rodników hydroksylowych. Zaawansowane opcje sterowania, wiodąca w swojej klasie wydajność, stylowe wzornictwo i inteligentne funkcje
– dzięki jednostkom Etherea Twój dom staje się miejscem wygodnym i czystym, w którym dobrze jest przebywać.

Dostępne kolory: Biały i Grafitowy

Przyjazny dla środowiska czynnik chłodniczy R32

Urządzenia dostępne o mocy (Biała): 2-7 kW 

Urządzenia dostępne o mocy (Grafitowa): 2 – 4,2 kW 

Niski poziom hałasu: 19 dB  

Klasa efektywności energetycznej: A+++/A+++

Największe zalety:
-system nanoe™ X
-najwyższa klasa efektywności
-cicha praca jednostki wewnętrznej
-sterowanie przez moduł Wi-Fi

Panasonic TZoptymalne rozwiązanie

Ultrakompaktowe jednostki Panasonic TZ.
Idealny klimatyzator, który zmieści się nawet w najmniejszych pomieszczeniach w Twoim domu.
Nowe jednostki TZ z czynnikiem chłodniczym R32 – połączenie mocy i efektywności.

Ultrakompaktowa konstrukcja
Szerokość kompaktowych jednostek wewnętrznych wynosi zaledwie 779 mm. Daje to więcej możliwości pod względem montażu, także w ograniczonej przestrzeni nad drzwiami.

Przyjazny dla środowiska czynnik chłodniczy R32

Urządzenia dostępne o mocy: 2-7,1 kW 

Niski poziom hałasu: 19 dB  

Klasa efektywności energetycznej: A++/A+

Największe zalety:
-super kompaktowa obudowa 779mm
-cicha praca jednostki wewnętrznej
-wbudowany filtr PM 2,5
-sterowanie przez moduł Wi-Fi

Panasonic UZ/BZwysoka jakość w dobrej cenie

Ścienne jednostki wewnętrzne Panasonic UZ/BZ – prosty montaż i konserwacja. Cała linia ściennych jednostek wewnętrznych została starannie przeprojektowana pod kątem ułatwienia
i przyspieszenia montażu i bieżących czynności konserwacyjnych.

Przyjazny dla środowiska czynnik chłodniczy: R32

Urządzenia dostępne o mocy(UZ): 2,5 – 5 kW

Urządzenia dostępne o mocy(BZ): 2,5 – 6 kW

Niski poziom hałasu: 20 dB(A)  

Klasa efektywności energetycznej: A+/A+

Największe zalety:
-super kompaktowa obudowa 779mm
-cicha praca jednostki wewnętrznej
-możliwość sterowanie przez moduł Wi-Fi (opcja)