Dbamy o dobry klimat w Twoim domu4heating

4heating Sp. z o.o. dawniej TSFERA.pl Sp. z o.o. Nowa marka powstała, aby proponowane przez nas usługi były bardziej dostępne i spójne.

Od wielu lat działamy w branży ekologicznych rozwiązań dla domu. Zbudowaliśmy naszą firmę świadomi potrzeb Inwestorów, którzy oczekują kompleksowych, ekonomicznych i ekologicznych rozwiązań dla swoich domów.

Zajmujemy się montażem pomp ciepła i klimatyzacji.

Wszystkim naszym klientom oferujemy realizacje wysokiej jakości instalacje oparte na najlepszych dostępnych urządzeniach i komponentach topowych marek.

W trosce o środowisko jesteśmy mocno zaangażowani w działalność promującą Odnawialne Źródła Energii. Budujemy świadomość naszych klientów na temat pozytywnych aspektów pomp ciepła.

Dynamicznie rozwijającym się rynek tych rozwiązań pozwala nam wzbogacać naszą ofertę i proponować innowacyjne rozwiązania zakresie kontroli temperatury i klimatu wewnątrz budynku.

CO NAS WYRÓŻNIA?

Pomagamy Inwestorom świadomie podejmować decyzje związane z wyborem instalacji i rozwiązań grzewczych i wentylacyjnych w domach jednorodzinnych, jak również w budynkach o przeznaczeniu biurowym, przemysłowym, użyteczności publicznej. Przeprowadzamy Klientów przez wymagającą drogę doborową urządzeń i oferujemy kompleksowe wsparcie projektowe i instalacyjne w branży grzewczej, chłodniczej, wentylacyjnej. 

Stale monitorujemy nowości pojawiające się na rynku budowlanym, systematycznie uczestniczymy w szkoleniach podnosząc swoje kwalifikacje i uzupełniając wiedzę o innowacyjne rozwiązania. Wszystko to aby móc zaoferować Inwestorom najlepsze rozwiązania dla ich projektów.

Jakość

Gwarancja

innowacyjność

reputacja

Ogrzewanie i klimatyzacjaSprawdzone pomysły

Naszym Klientom oferujemy szeroki zakres usług z pośród których w zależności od potrzeb budujemy indywidualną ofertę.

Wspieramy klienta doborze i montażu instalacji grzewczych i  klimatyzacyjnych, projekty instalacji i obliczeń zapotrzebowania cieplnego budynków (OZC), a także wsparcie serwisowe (gwarancyjne i pogwarancyjne) na terenie  Dolnego Śląska.

Budując ofertę bierzemy pod uwagę możliwości techniczne, uwarunkowania związane z lokalizacją projektu, koncepcje i potrzeby, ale także budżet klienta, wszystkie te elementy mają niebagatelny wpływ na ostateczny kształt naszej propozycji. Po zatwierdzeniu oferty i podpisaniu umowy, przygotowujemy harmonogram współpracy, informujemy o niezbędnych przygotowaniach ze strony inwestora pod montaż wybranych rozwiązań a następnie realizujemy montaż i uruchomienie instalacji.

CERTYFIKATY I UPRAWNIENIA