Dbamy o dobry klimat w Twoim domu4heating

4heating Sp. z o.o. dawniej TSFERA.pl Sp. z o.o. Nowa marka powstała, aby proponowane przez nas usługi były bardziej dostępne i spójne.

Od wielu lat działamy w branży ekologicznych rozwiązań dla domu. Zbudowaliśmy naszą firmę świadomi potrzeb Inwestorów, którzy oczekują kompleksowych, ekonomicznych i ekologicznych rozwiązań dla swoich domów.

Zajmujemy się montażem pomp ciepła i klimatyzacji.

Wszystkim naszym klientom oferujemy realizacje wysokiej jakości instalacje oparte na najlepszych dostępnych urządzeniach i komponentach topowych marek.

W trosce o środowisko jesteśmy mocno zaangażowani w działalność promującą Odnawialne Źródła Energii. Budujemy świadomość naszych klientów na temat pozytywnych aspektów pomp ciepła.

Dynamicznie rozwijającym się rynek tych rozwiązań pozwala nam wzbogacać naszą ofertę i proponować innowacyjne rozwiązania zakresie kontroli temperatury i klimatu wewnątrz budynku.

CO NAS WYRÓŻNIA?

Pomagamy Inwestorom świadomie podejmować decyzje związane z wyborem instalacji i rozwiązań grzewczych i wentylacyjnych w domach jednorodzinnych, jak również w budynkach o przeznaczeniu biurowym, przemysłowym, użyteczności publicznej. Przeprowadzamy Klientów przez wymagającą drogę doborową urządzeń i oferujemy kompleksowe wsparcie projektowe i instalacyjne w branży grzewczej, chłodniczej, wentylacyjnej. 

Stale monitorujemy nowości pojawiające się na rynku budowlanym, systematycznie uczestniczymy w szkoleniach podnosząc swoje kwalifikacje i uzupełniając wiedzę o innowacyjne rozwiązania. Wszystko to aby móc zaoferować Inwestorom najlepsze rozwiązania dla ich projektów.

Jakość

Gwarancja

innowacyjność

reputacja

Ogrzewanie i klimatyzacjaSprawdzone pomysły

Naszym Klientom oferujemy szeroki zakres usług z pośród których w zależności od potrzeb budujemy indywidualną ofertę.

Wspieramy klienta doborze i montażu instalacji grzewczych i  klimatyzacyjnych, projekty instalacji i obliczeń zapotrzebowania cieplnego budynków (OZC), a także wsparcie serwisowe (gwarancyjne i pogwarancyjne) na terenie  Dolnego Śląska.

Budując ofertę bierzemy pod uwagę możliwości techniczne, uwarunkowania związane z lokalizacją projektu, koncepcje i potrzeby, ale także budżet klienta, wszystkie te elementy mają niebagatelny wpływ na ostateczny kształt naszej propozycji. Po zatwierdzeniu oferty i podpisaniu umowy, przygotowujemy harmonogram współpracy, informujemy o niezbędnych przygotowaniach ze strony inwestora pod montaż wybranych rozwiązań a następnie realizujemy montaż i uruchomienie instalacji.

CERTYFIKATY I UPRAWNIENIA

BEZPŁATNA WYCENA

Wypełnij formularz, a bezpłatnie przygotujemy wycenę wykonania instalacji pompy ciepła, klimatyzacji czy ogrzewania podłogowego

SERWIS

Potrzebujesz wsparcia technicznego? Chcesz umówić serwis okresowy?
Coś się zepsuło albo nie działa poprawnie, napisz do nas.

DODATKOWE PYTANIA

Potrzebujesz konsultacji aby dobrać najlepsze rozwiązanie do Twoich potrzeb? Napisz do nas, a skontaktujemy się z Tobą.